PRZEPROWADZKI GDAŃSK

Każda osoba, która przynajmniej raz w życiu doznała zmiany miejsca zamieszkania zdaje sobie sprawę z tego, jaką nerwowość i stres powoduje nadchodząca wyprowadzka. Pakowanie kłopotliwego szkła lub ceramiki, rozbiórka szafy lub zabudowy kuchennej, stosy ubrań, pozycji książkowych, dokumentów…
Firmę „Arkadiusz - Przeprowadzki” utworzyliśmy po to, abyście nie musieli Państwo niepokoić się, gdy dojdzie do przeprowadzenia się.
Istniejemy na rynku od lat 90-tych i od tego czasu przez cały czas świadczymy usługi powiązane z wyprowadzkami, w związku z tym posiadamy już spore doświadczenie odnośnie tego tematu, które jest nam pomocne w pracy na co dzień.
W czasie pracy pamiętamy o ogólnych zasadach bezpieczeństwa i o solidnym zrealizowaniu każdego zlecenia, które powierzane nam jest przez klienta.
Każda usługa jest przemyślanie planowana, aby do minimum zredukować czas i oczywiście napięcie klientów, a przede wszystkim aby zmniejszyć koszt wykonania usługi.
Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy nie robią przerwy na papieroska albo kawę co kwadrans. Nasi pracownicy wykonują usługi tak, że każda przeprowadzka jest szybka i dogodna.
Specjalnie przygotowane meblowozy i sprzęt pozwalają nam na fachowy transport mebli i reszty dobytku do różnorodnej lokalizacji, zarówno na terenie Trójmiasta, jak i na drugim końcu Polski.
Mamy wprawę nie tylko w planowaniu przeprowadzek mieszkań lub domów, ale dodatkowo wszelkiego rodzaju firm, instytucji czy zakładów produkcyjnych. Współpracujemy oraz wzajemnie uzupełniamy się z firmą odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk, dzięki czemu w jeszcze większym stopniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów
Jesteśmy świadomi licznych obowiązków zawodowych i oczywiście ciągłego braku czasu ludzi pracujących zawodowo. Z tego też powodu zapewniamy elastyczny czas pracy, który przystosowujemy do potrzeb naszych klientów. Usługi świadczymy w tygodniu, jak i podczas weekendów. Zapewniamy, że każda usługa zostanie wykonana w sposób błyskawiczny, skuteczny i niesamowicie rzetelny.

TRANSPORT GDAŃSK

Poszukujesz firmy, która przetransportuje sprzęt AGD? Pragniesz ekspresowej bagażówki od zaraz? Zadzwoń do nas!
„Arkadiusz – Przeprowadzki” oferuje bardzo szybką usługę transportową w takich regionach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolicy. Zatelefonuj do nas a nasza bagażówka przybędzie w określone przez Ciebie miejsce tak szybko jak to możliwe.
Dzięki bogatej flocie samochodów, w jakiej proponujemy samochody o różnorodnej pakowności, zaczynając od 12m3 a kończąc na 40m3, jesteśmy w stanie zapewnić transport różnorodnych rzeczy i to w bardzo szybkim czasie.
Cena przeprowadzenia usługi transportu uzależniona jest od kilku czynników, to jest od rodzaju wynajmowanego samochodu, liczby km oraz czasu wykonania usługi. Przyjmujemy do rozważenia również sensowne propozycje cenowe naszych zleceniodawców.
Transport mebli i innych elementów dobytku ułatwiają nam profesjonalnie przystosowane do naszych działań meblowozy typu bagażówka marki Iveco oraz Mercedes. Naszą flotę uzupełniają busy, które wykorzystywane są do realizacji usług w przypadku których chodzi o przetransportowanie małych rzeczy. Załadunek w naszej firmie świadczony jest z wykorzystaniem profesjonalnych akcesoriów, na które składają się między innymi szelki czy pasy.

UTYLIZACJA GDAŃSK

W czasie wyprowadzki mamy idealną okazję do pozbycia się różnych zbędnych a zajmujących znaczną część naszej domowej przestrzeni mebli, sprzętów i innych przedmiotów wielkogabarytowych. Dzięki dostarczanym przez naszą firmę usługom również ta sprawa przestaje być dla Państwa kłopotem. Jednocześnie podczas standardowej przeprowadzki jak też przy zwyczajnym „remanencie” domowego mienia zajmiemy się utylizacją zbędnych rzeczy. Możemy zrealizować oczyszczanie i porządkowanie:
mieszkań
poddaszy
strychów
piwnic
garażów
ogrodów

Do głównie wytwarzanych w naszych domach odpadów wielkogabarytowych należy:

zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna)
sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze)
meblościanki
stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi)
firany
akcesoria dziecięce
materace
pierzyny
rowery
zabawki większych rozmiarów etc.